Drenažo valymo įrenginiai
Kaip veikia drenažo valymo įrenginiai?


Namų valymo įrenginiuose valymo procesas yra padalintas į du etapus:
Išankstinis anaerobinis apdorojimas įrenginije (ir galbūt riebalų separatoriuje), kuriame vyksta nuotekų atskyrimo ir de kantavimo bei dumblo fermentacijos, dalyvaujant anaerobinėms bakterijoms, procesai, dėl kurių dumblas suskystėja.
Šiame etape nuotekos, tekančios per specialiai sukurtus filtravimo sluoksnius, biologinės oksidacijos procesuose yra skaidomos. Procesas vyksta dalyvaujant natūralioje aplinkoje gyvenantiems mikroorganizmams.
Drenažo valymo įrenginį sudaro įrenginys {Dvieju kameru talpa } ir valymo bei drenažo sistema.
Septikas yra pagrindinis prietaisas, naudojamas visose technologinėse sistemose, kuriose atliekamas pirmasis apdorojimo etapas (t. Y. Vadinamasis anaerobinis išankstinis apdorojimas). Iš pradžių ten valomos nuotekos. Sunkesni už vandenį teršalai nugrimzta į dugną (nuosėdas) ir yra skaidomi anaerobinės fermentacijos procese, o lengvesni teršalai išplaukia į paviršių ir suformuoja (plūdę). Dėl vykstančių procesų iš kanalizacijos pašalinami daugiausia plūduriuojantys teršalai ir suspenduotos medžiagos, taip pat organiniai junginiai.
Infiltracinis drenažas yra požeminių perforuotų drenažo vamzdžių sistema, įvedanti į žemę išvalytas nuotekas. Nuotekos, tekančios per nuoseklius filtravimo žvyro ir smėlio sluoksnius , skaidomos biologinio oksidacijos procesuose, dalyvaujant mikroorganizmams.
Buitiniai drenažo valymo įrenginiai - efektyvus būdas atsikratyti nuotekų
Drenažo valymo įrenginiai yra ganėtinai pigūs, palyginus su kitomis valymo alternatyvomis. „UAB Levida" siūlo aukščiausios kokybės namų nuotekų valymo įrenginius.
Ilgametė mūsų darbuotojų patirtis įgyta atliekant kasdienius darbus ir išsamios techninės žinios leido sukurti patikimus ir labai efektyvius biologinio valymo įrenginius. Savo klientams taip pat siūlome aukštos klasės drenažo valymo įrenginius, kurie gamtai nedaro neigiamo poveikio. Klientai, pasirinkę „Levida" produktus gauna aukštos kokybės produktų garantiją. Įrenginiai buvo sukurti naudojant novatoriškas technologijas. Jiems taip pat būdinga tvirta, ekologiška gamyba ir šiuolaikiškų sprendimų panaudojimas.
Kiekvieno namų ūkio poreikiams pritaikyti drenažo valymo įrenginiai
Drenažo valymo įrenginiai pirmiausia naudojami namų ūkiuose,kurių nepasiekia centrinė nuotekų valymo sistema. „UAB Levida" siūlo namų nuotekų valymo įrenginius, kurie yra pritaikyti individualiai - pritaikyti pastatų ir jų gyventojų galimybėms ir poreikiams. Pasiūlymą sudaro drenažo valymo įrenginiai skirti mažiems namų ūkiams, kuriuose gyvena 2-3 žmonės, taip pat vidutinio dydžio namų ūkiams, kuriuose gyvena 3-5 ar 6–8 žmonės, bei dideli drenažo valymo įrenginiai, kuriais valomos nuotekos iš pastatų, kuriuose gyvena daugiau nei 8 žmonės. Galite pasikliauti visapusiškais „UAB Levida" sprendimais. Bendrovėje dirbantys ekspertai papildomai konsultuoja klientus viso užsakymo proceso metu. Taip pat galima atlikti individualų projektą, jei to reikalaujama pagal teritorines sąlygas ar grunto ypatybes.
Drenažo valymo įrenginiai - greitas ir paprastas montavimas
Norint, kad drenažo įrenginiai veiktų gerai ir efektyviai jie turi būti tinkamai įrengti ir surinkti. Dėl to būsite užtikrinti, kad namų nuotekų valymo įrenginiai veiks nepriekaištingai. Pasinaudoję montavimo pasiūlymu taip pat sutaupysite laiko. Drenažo valymo įrenginius pristatome nurodytu adresu, taip pat garantuojame efektyvų nuotekų valymo įrenginių sumontavimą ir greitą įrenginių prijungimą.
Septikas
Visi įmonės „UAB Levida" siūlomi drenažo valymo įrenginiai turi aukštos kokybės talpas. Tai yra labai svarbus elementas, kuris yra atsakingas už pirmąjį nuotekų valymo etapą. Užterštas vanduo jame laikomas mažiausiai 3 dienas. Svarbu, kad jis būtų optimaliai pritaikytas prie nuotekų valymo įrenginio dydžio ir pritaikytas buityje gyvenančių žmonių skaičiui. Veiksmingai dirbantys drenažo valymo įrenginiai leidžia ilgai naudotis įrenginių be dažnos, susikaupusių nuosėdų šalinimo, būtinybės. Nepaisant puikaus efektyvumo, vidutiniškai kas 1-2 metus įrenginyje turėtų būti šalinamas perteklinis dumblas.
Drenažas
Kitas svarbus valymo įrenginių elementas yra drenažas. Nepaprastai svarbu, kad nuotekos į jį tekėtų nedideliais kiekiais. Taip pat svarbus yra optimalus filtro sluoksnių pasirinkimas ir montavimas. Drenažo ilgis turi būti pritaikytas prie nuotekų kiekio, t.y. prie namų ūkio dydžio, vandens ir grunto sąlygų bei išvalyto vandens pralaidumo. Nusprendę naudotis „UAB Levida" produktais ir paslaugomis, galite būti tikri, kad tiek Įrenginys, tiek drenažas bus tinkamai optimizuoti, suderinti, efektyvūs ir saugūs aplinkos požiūriu.


© 2021 Efektyvus įrengimai
SUSISIEKITE


Made on
Tilda