Separatoriai
„UAB Levida" siūlo aukštos kokybės nuotekų separatorius. Mes siūlome susiliejančius angliavandenilių separatorius, kurie leis efektyviai išvalyti pramonines nuotekas iš alyvų, riebalų ir benzino. Siūlome separatorius iš betono arba didelio tankio polietileno. Prietaisus galima montuoti tiek lengvuose želdynų zonose, tiek eismo zonose. Šio tipo nuotekų separatoriai naudojasi vandens ir naftos darinių tankio skirtumais. Teršalai pradeda kauptis nuotekų viršuje ir sudaro suspensiją, kurią galima lengvai išfiltruoti. Nuotekų separatoriai taip pat saugo aplinką - prietaisą apsaugo automatinis plūduriuojantis vožtuvas. Jo dėka naftos medžiagos neišbėgs. Separatoriuose turėtų būti papildomai įrengtas skaidiklis. Šio elemento užduotis yra atskirti sunkesnes už vandenį medžiagas, tokias kaip smėlis. Pasiūlyme rasite modelius, integruotus su separatoriumi, taip pat modelius be šios dalies.

Mūsų nuotekų separatoriai taip pat išvalo nuotekas nuo riebalų. Per didelio riebumo nuotekų negalima perpilti į mažus nuotekų valymo įrenginius ar sanitarines nuotekų sistemas. Separatoriai pašalina aliejinių medžiagų perteklių ir taip išsprendžia šią problemą. Taip pat pasiūlyme yra nusodinimo talpyklų, kurios efektyviai pašalina mineralinę suspensiją iš technologinių nuotekų ir lietaus vandens.

Riebalų separatoriai naudojami tose vietose, kur į kanalizaciją išleidžiamas didelis kiekis riebios medžiagos - daugiau nei vidutiniškai namų ūkyje. Jie puikiai tinka restoranams, barams, kepykloms ir konditerijos cechams.

Mūsų įmonės siūlomi nuotekų separatoriai užtikrina visišką sandarumą ir yra atsparūs korozijai. Jie pagaminti iš lengvo plastiko, todėl juos galima lengvai transportuoti ir montuoti.

© 2021 Efektyvus įrengimai
SUSISIEKITE


Made on
Tilda