Biologinių valymo įrenginių įrengimas
Priešingai nei atrodo nėra lengva, biologinį namų nuotekų valymo įrenginį įrengti. Tam reikia profesinių žinių ir patirties, taip pat specializuotų įrankių. Mūsų įmonė garantuoja jums aukščiausio lygio montavimo paslaugas, laikydamasi galiojančių taisyklių, techninių žinių principų ir prietaiso gamintojo instrukcijų. Laikantis šių sąlygų ir naudojantis ilgamete patirtimi, mes nebijome iššūkių. Turime tinkamą įrangą ir kvalifikuotus darbuotojus. Surenkame įvairių gamintojų buitinius ir vietinius nuotekų valymo įrenginius. Žemiau pateikiamos kelios, įgyvendintų projektų, nuotraukos.

Surenkame biologinio valymo įrenginius vietose, kuriose yra sudėtingos dirvožemio ir vandens sąlygos.

Atsižvelgiant į biologinio valymo įrenginio montavimą, reikėtų nepamiršti, kad norint tinkamai paleisti biologinį reaktorių, daugeliui prietaisų reikia tinkamai nustatyti nuotekų valymo įrenginių parametrus.

Išvalytų nuotekų talpyklų įrengimas taip pat yra labai svarbus elementas. Gaminant talpyklą, būtina atsižvelgti į dirvožemio ir vandens sąlygas ir laikytis tinkamų atstumų nuo požeminių įrenginių, vandens įleidimo angų, sienų ir gruntinio vandens.

Apibendrinant galima pasakyti, kad net geriausi, modernūs, tačiau blogai įrengti nuotekų valymo įrenginiai neveiks tinkamai, o jų naudojimas taps sudėtingas!!!

Jei jus domina profesionalus įrengimas ir tinkama nuotekų valymo įrenginių eksploatavimo garantija daugelį metų - skambinkite telefonu +370 689 00766 / +370 626 18937 arba rašykite į levida777@gmail.lt elektroninį paštą
© 2021 Efektyvus įrengimai
SUSISIEKITE


Made on
Tilda