Biopreparatai
Siūlome biopreparatus, skirtus namų nuotekų valymo įrenginių valymui, taip pat natūralias valymo priemones. Mes siūlome ekologiškas medžiagas, kurių dėka galite valyti sanitarinę įrangą virtuvėje ir vonios kambaryje. Natūralių fermentų pagrindu pagaminti preparatai taip pat padės nuriebalinti indaplovę ir pašalinti nemalonius kvapus iš prietaiso. Jei Jūsų įrenginį reikia nukalkinti, galite panaudoti biologinį preparatą stiprios valomosios želės pavidalu, kuris pašalina kalkių nuosėdas be korozijos susidarymo pavojaus.


Visos mūsų siūlomos priemonės yra ekologiškos. Jos yra natūralių cheminių medžiagų pakaitalai. Pasirinkite „Bamar Tech" siūlomus biopreparatus jei ieškote ekologiškų produktų, kurių efektyvumas būtų didžiausias. Išvalykite nuotekų valymo įrenginius ir namus laikydamiesi ekologijos principų.

Biopreparatus, kuriuos Jums siūlome, taip pat lengva naudoti. Jei tai drenažo valiklis, pirmiausia išpumpuokite nuotekas. Tada ištirpinkite preparatą vandenyje pagal gamintojo rekomenduojamas proporcijas. Valymą atliekame, kai nėra nuotekų įtekėjimo, geriausia naktį. Be to, verta reguliariai naudoti biopreparatus, kad kanalizacija neužkimštų - tai priemonės, kurias gali naudoti per tualetą, todėl jas naudoti dar lengviau. Valymą pradėkite jeigu nepadėjo užsikimšimo prevencijos priemonės. Valymo preparatų naudojimo būtinybe taip pat gali būti nemalonus kvapas. Mūsų siūlomos priemonės gali būti naudojamos regeneruojant ir prižiūrint vienos kameros nuotekų valymo įrenginius, taip pat šiuolaikinius įrenginius, kuriuose įrengtas aktyvaus dumblo ar biologinis telkinys. Taip pat rekomenduojame gelius sanitariniams prietaisams nukalkinti ir pašalinti nemalonius kvapus.


© 2021 Efektyvus įrengimai
SUSISIEKITE


Made on
Tilda